top of page

Szolgálattevők délutánja

Május 13-án tartottuk a szolgálattevők délutánját.

Gulyáspörkölt készült a kötetlen alkalomra, amelyre minden olyan testvér hivatalos volt, aki gyülekezetünkben valamilyen szolgálatot végez. Urunknak hála, egyre több testvér találja meg azt a szolgálati lehetőséget, ami talentumai, elhívása és lehetőségei alapján az ő "építőköve" gyülekezetünkben. Több testvér hangot adott annak a vágynak, hogy jó lenne egy közös beszélgetésben, szeretetvendégségben együtt lenni mindazokkal, akik gyülekezetünk szolgáló közösségéhez tartoznak. Így presbiterek, a szeretetszolgálat, kórus, dicsőítő zenekar, kántorok, hittanoktatók, és mindenki, aki a bármiféle szolgálattal hozzájárul gyülekezetünk mindennapi életéhez. Az alkalom hagyományteremtő szándékkal indult: ősszel reményeink szerint újra lesz lehetősünk ilyen délutánra.

Áldott legyen a mi Urunk azért a műért, amit szolgáló testvéreink áldozatos munkáján keresztül végez. Köszönet minden testvérnek, aki vállalni meri és vállalni tudja azt a hivatást, amit Urunk rábíz.

S.D.G.

bottom of page