top of page

Cipősdoboz és adomány a Rotary Clubtól

A győri Rotary Club idén is hozzájárult gyülekezetünk cipősdoboz akciójához.

Gyülekezetünk adománygyűjtéséhez hozzájárult a Rotary Club is. Az általuk gyűjtött és gyülekezetünk testvérei által felajánlott adományokból idén is több rászoruló családnak tudtunk összeállítani csomagokat tartós élelmiszerekből. Köszönjük a felajánlásokat: hisszük , hogy Urunk ma is meg tudja tenni azt a csodát, amit egykor annak a bizonyos kisfiú felajánlásával tett. Akkor a kisfiú által felajánlott öt árpakenyérből és két halból jóllakatott több, mint ötezer embert. Hisszük, hogy ahol él a hitből fakadó felajánlás bátorsága, ott jut mindenkinek, akiket az Úr ránk bíz.

Hála legyen Urunknak és köszönet a Rotary Clubnak. Köszönet minden testvérnek, akik a maga "öt kenyerét és két halát" felajánlotta.

S.D.G.

Add a Title
Add a Title
Add a Title
Add a Title
Add a Title
Add a Title
bottom of page